Hakkımızda

    HRN Bilişim Teklonojileri; Entegrasyon ve telekomünikasyon ile bilişim sektörlerinde; projelendirme, satış, kurulum, bakım, eleman kiralama, profesyonel teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek üzere  kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki 16 yılı aşkın bilgi, deneyim ve birikimini bir araya getirmesi ile faaliyete geçen firma, İstanbul ofisinde hizmet vermektedir.

    Sektörünün yeni markası HRN Bilişim Teklonojileri’ın sunduğu çözümler arasında, lokal ve geniş alan ağ, güvenlik, wi-fi, veri yönetimi hizmetleri, marka bağımsız sunucu ve veri depolama çözümleri, masaüstü, server, uygulama sanallaştırma çözümleri, Microsoft çözümleri, network çözümleri, sistem odası tasarımı, datacenter hizmetleri, felaket kurtarma senaryoları  bulunurken, uygulama alanları, kobi, kurumsal ve kamu kurumlarına kadar yayılmaktadır. HRN Bilişim Teklonojileri, bünyesinde saha uzmanı, mühendisi ve eğitmenlerden oluşan  dinamik, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından, ihtiyaç ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına benzersiz ve eksiksiz çözümler sunmayı hedefler.

    HRN Bilişim Teklonojileri müşterilerinin ana işine değer katmak, ağ ve bilgi teknolojileriyle müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmak ve profesyonel çözümleri en uygun maliyetlerle müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur. Biz araştırmacı bir şirketiz. En iyi çözümleri müşterilerimizle buluşturmak ve mükemmel hizmet seviyesi sunmak temel odak noktamız. HRN Bilişim Teklonojileri ile çalıştığınızda sistemin size teslim edilmesinden sonra da yanınızda olduğumuzu bilirsiniz. Bizim müşterilerimizle ilişkimiz karşılıklı bilgi paylaşımını içerir. Bizim uzmanı olduğumuz konularda siz bize danışırken sizin ana işinizle ilgili gereksinimleri öğrenir; kendi işimizi size özel geliştirdiğimiz uygulamalarla zenginleştiririz.

Kısaca HRN Bilişim Teklonojileri ile çalışırken "mükemmel müşteri deneyimini"​ hissedersiniz!

whatsapp