Outsource Hizmetlerimiz

    HRN Bilişim Teklonojileri‘nin sektörde ki bilgi ve tecrübeleri, uçtan uca teknoloji çözümleri tasarlamanın yanında, doğru insan kaynağının kullanılmasında da kuruluşunuza özel Level 1 Level 2 ve Level 3 Seviyelerinde yetişmiş uzman/Mühendis personel kiralama hizmeti sunmaktadır. Kurumların BT operasyonlarındaki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli HRN Bilişim Teklonojileri güvencesiyle sağlanır.

    16 yılı aşkın süredir sektörden edindiği tecrübeyi ve güçlü insan kaynağı ağını bir araya getirerek sunduğu personel kiralama hizmetiyle HRN Bilişim Teklonojileri, kurumların BT hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur. HRN Bilişim Teklonojileri, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar.

Tam zamanlı, yarı zamanlı

    Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesini ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine Ldap tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir. Kiralanan personelin izin ve/veya sağlık problemleri gibi durumlarda HRN Bilişim Teklonojileri kiralanan personel seviyesinde eleman temin eder, firma bilgi teknolojileri çalışanlarınız  tatilde dinlenirken HRN Bilişim Teklonojileri işlerinizin aksamaması adına firmanızda tam zamanlı personel temin eder. Sistemlerinizi kontrol altına alır ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Personel kiralama hizmeti, kurumun, profesyonel BT hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar.

whatsapp